Twistline Frilla

Twistline Frilla. Nahřeje se během několika vteřin. Twistline sirgendaja & lokitangid on revolutsiooniline soengukujundaja, mis võimaldab saavutada nii lokkis juuksed kui ka sirge ja sileda soengu.

Piastra arricciacapelli TWISTLINE Frilla.it from frilla.it

A twistline hajvasaló egy forradalmian új készülék, amivel a hullámoktól a göndör fürtökig bármit elkészíthető és még egyenesítésre is használható. Twistline se segreje v samo nekaj sekundah. Most akár az egész hajad 10 vagy kevesebb perc alatt begöndörítheted.

Teď Zvládnete Vytvořit Krásný Účes Už Do Deseti Minut.

Skaitmeninis temperatūros reguliatorius keičia temperatūrą nuo 140 °c iki 230 °c. Žehlička twistline je revolučný vlasový nástroj, ktorý vytvára akékoľvek kučery od vĺn po skákajúce kučery a prstence, a tiež narovnáva vaše vlasy. Opravičujemo se za zamudo… zaradi velikega povpraševanja nam je zmanjkalo zalog.

Alina, Îți Mulțumim Pentru Recenzie.

1 x kulma a žehlička na vlasy twistline Sajnáljuk, hogy késett a csomag. Teší nás, že ste s našim výrobkom spokojná.

Twistline Sirgendaja & Lokitangid On Revolutsiooniline Soengukujundaja, Mis Võimaldab Saavutada Nii Lokkis Juuksed Kui Ka Sirge Ja Sileda Soengu.

Žehlička twistline je revolučním pomocníkem na vlasy, která vám pomůže vytvořit jakékoliv vlny a kadeře a také vám narovná vlasy. Nüüd võite saavutada võrgutavad lokid vähem kui 10 minutiga. Žehlička na vlasy twistline je revolučný nástroj na úpravu vlasov, pomocou ktorého vytvoríte akékoľvek kučery, od vlnitých po bujné kučery a prstence, a vaše vlasy dokáže aj narovnať.

1 X Pegla Za Ravnanje I Kovrčanje Kose.

Most akár az egész hajad 10 vagy kevesebb perc alatt begöndörítheted. A kerámiabevonat védi a haját, és ragyogó fényességet kölcsönöz. Digitální regulace teploty od 140 ° c do 230 ° c, stejně jako teplota v salónu.

Twistline Se Segreje V Samo Nekaj Sekundah.

360° kampu besisukantis laidas palengvins šukuosenos formavimą. Placă pentru ondularea și îndreptarea părului (1,586) 189,99lei 94,99lei. Acum puteți crea o mulțime de bucle lungi, ondulate, frumos și fin conturate, sau pur și simplu puteți să vă îndreptați părul în mai puțin de 10 minute!

Dodaj komentarz