Ręcznik Do Suszenia Włosów

Ręcznik Do Suszenia Włosów. Zaloguj się do twojego konta. Artego turban ręcznik na głowę do suszenia włosów.

Ręcznik Turban z Mikrofibry do Suszenia Włosów 6601361532 oficjalne from archiwum.allegro.pl

A to wszystko w estetycznym etui. Ręcznik frotte do suszenia włosów! Poznaj zalety turbanów do włosów.

52 Cm X 135 Cm (Jeden Rozmiar) Recenzje Na Razie Nie Ma Opinii O Produkcie.

Do 75% większa absorpcja wody, w porównaniu do innych ręczników* wyjątkowa gęstość sprawa, że ręcznik z mikrofibry na włosy maihair wchłania wodę dużo efektywniej niż większość produktów o podobnym zastosowaniu.jest też większy, więc długie, proste czy kręcone włosy nie są dla niego. Turban do suszenia włosów jest znacznie lepszy od zwykłego ręcznika. 24,90 zł zamiast 39,90 zł za ręcznik, kolor yellow.

24,90 Zł Zamiast 39,90 Zł Za Ręcznik, Kolor Blue.

To najdelikatniejsza metoda suszenia włosów. Turban czyli ręcznik do włosów posiada standardowy rozmiar 65×23 cm , który dopasuje się do każdego kształtu głowy. Ręcznik do włosów z mikrofibry.

Kliknij Kup Teraz I Wybierz Dla Siebie:

Specjalny ręcznik do włosów to sekret gładkich i lśniących pasm. Produkt idealny do suszenia włosów np. 5 kolorów do wyboru cecha produktu:

Te Cechy Odróżniają Go Od Zwykłego Ręcznika, Który Przykleja Się Do Łusek Włosów, Uszkadzając Je.

Magiczny ręcznik do suszenia włosów materiał: Nasz ręcznik jest wykonany z ultracienkich i chłonnych mikrowłókien frotte, stworzonych specjalnie do bezpiecznego suszenia włosów. Skraca czas suszenia nawet o połowę i zbawiennie działa na ich strukturę.

Dobrej Jakości Bawełna Jest Wystarczająco Delikatna Dla Struktury Włosów, A W Dodatku Błyskawicznie Wchłania Nadmiar Wody.

Nie możesz wypełnić tego pola. Wieczorem aby od razu położyc się spać. Te cechy odróżniają go od zwykłego ręcznika, który przykleja się do łusek włosów, uszkadzając je.

Dodaj komentarz