Lakier Do Włosów Syoss

Lakier Do Włosów Syoss. 300 ml (78,30 zł / 1000 ml) syoss. Jest łatwy do wyczesania, nie skleja włosów, nie obiciąża ich oraz nie pozostawia widocznych śladów.

E.Leclerc Rzeszów Hipermarket Kosmetyki Syoss Ceramide Complex from www.leclerc.rzeszow.pl

Stworzony przy udziale i testowany przez fryzjerów, lakier do włosów syoss max hold zapewnia do 48h megamocnego. Stworzony przy udziale i testowany przez fryzjerów, lakier do włosów syoss keratin zapewnia do 48h ekstramocnego utrwalenia fryzury. Nie skleja włosów, nie pozostawia widocznych śladów.

Syoss Fiberflex Flexible Volume Lakier Do Włosów 300 Ml.

Syoss professional performance lakier do włosów volume lift 300ml. Lakier do włosów syoss shine & hold zapewnia do 48h ekstramocnego utrwalenia fryzury. Syoss inspirowany salonami fryzjerskimi jest współtworzony i testowany przez fryzjerów.

Ceramide Lakier Do Włosów Bardzo Mocne Utrwalenie.

Lekka tekstura i zwiększona objętość: Zwiększa objętość włosów u nasady, jednocześnie ich nie obciążając. Dwukrotnie zwiększa objętość włosów* i nadaje im naturalny wygląd oraz pomaga chronić włosy przed wilgocią i promieniowaniem uv.

Radość Zakupów I 100% Bezpieczeństwa Dla Każdej Transakcji.

Lakier gwarantuje ekstramocne utrwalenie, które utrzymuje się nawet do 48 godzin. Lakier do włosów z włóknami sprawia, że włosy wyglądają na grubsze. Utrwalenie fryzury show submenu for utrwalenie fryzury.

300 Ml (78,30 Zł / 1000 Ml) Syoss.

0% special price 14,99 z ł regular price 18,49 zł. Jest łatwy do wyczesania, nie skleja włosów, nie obiciąża ich oraz nie pozostawia widocznych śladów. 300 ml (78,30 zł / 1000 ml) syoss.

Jest Łatwy Do Wyczesanai, Nie Skleja Włosów, Szybko Wysycha I Nie Pozostawia Widocznych Śladów.

Kategoria kosmetyki do stylizacji włosów. 19,99 zł 100 ml = 6,66 zł. Uzupełnij pielęgnację o piankę z włóknami do.

Dodaj komentarz