Kołnierz Fryzjerski

Kołnierz Fryzjerski. Produkt został skonstruowany tak, by ścięte włosy zatrzymywały się w kołnierzu nie spadając na podłogę. Jednorazowe ręczniki fryzjerskie z włókniny ronney 40×76 cm, 50 szt.

Kołnierz fryzjerski, papierowy, 5 szt. FLESZ Hygiene Service from flesz.net.pl

Produkt został skonstruowany tak, by ścięte włosy zatrzymywały się w kołnierzu nie spadając. Aby klient poczuł się naprawdę komfortowo podczas zabiegów wykonywanych na myjni fryzjerskiej sama myjnia oraz jej otoczenie powinno być estetyczne i sprzyjać relaksowi. Produkt został skonstruowany tak, by ścięte włosy zatrzymywały się w kołnierzu nie spadając.

Produkt Został Skonstruowany Tak, By Ścięte Włosy Zatrzymywały Się W Kołnierzu Nie Spadając Na Podłogę.

Kołnierz może posiadać metalowe wstawki i wykonany jest z tworzywa. Ponadto kształt peleryny i jej lekkość znacznie ułatwia proces strzyżenia. Dostępne w wersji jednorazowej w rolkach lub wykonane z ni.

Produkt Został Skonstruowany Tak, By Ścięte Włosy Zatrzymywały Się W Kołnierzu Nie Spadając.

Kołnierzyki i kołnierze fryzjerskie to absolutny higieniczny wymóg podczas strzyżenia i zabiegów chemicznych. Kołnierz fryzjerski fox barber expert wykonany jest z przyjemnego w dotyku lateksu. Kołnierz to bardzo przydatne narzędzie fryzjerskie, które wspomaga fryzjera podczas podcinania długich włosów.

We Invite You To Contact Us And Wholesale Cooperation.

Internetový obchod, ktorý sprostredkováva predaj tovaru z poľska na slovensko a česko. Kołnierz fryzjerski peleryna do strzyżenia fartuch. Kołnierz fryzjerski peleryna do strzyżenia fartuch.

Ta Profesjonalna Peleryna Fryzjerska Termix Została Wykonana Z Mieszanki Pcv I Poliestrów.

Kołnierz fryzjerski został zaprojektowany z wodoodpornego materiału, który bez problemu możemy czyścić, materiał nie przepuszcza wilgoci, więc nie musimy się obawiać, że podczas spryskania włosów ubrania klienta zostaną zmoczone. Opinie o efalock emotion, kołnierzyki fryzjerskie, jednorazowe, 1 rolka x 100 sztuk. 301 kč 249 kč bez dph.

Fox Barber Expert, Lateksowy Kołnierz Fryzjerski.

Profesjonalna myjnia fryzjerska zapewni, że mycie włosów nie. Jednorazowe ręczniki fryzjerskie z włókniny ronney 40×76 cm, 50 szt. Piątek, 25 marzec 2022 (19:06).

Dodaj komentarz