Jak Nakładać Lakier Hybrydowy

Jak Nakładać Lakier Hybrydowy. Wiele kobiet cieszy się perfekcyjnym wyglądem przez nawet 3 tygodnie. Lakier hybrydowy to polimerowa odmiana lakieru do paznokci.

Lakier hybrydowy Delicate Pink 222 5ml hihybrid.pl • hi hybrid from hihybrid.pl

Chyba że zaopatrzyłaś się w top no wipe. Okazuje się jednak, że sama procedura nie jest tak trudna, jak mogłoby ci się wydawać. Dodatkowo trzeba w tym przypadku.

Gdy Na Rynku Pojawił Się Pierwszy Lakier Hybrydowy, Niewielu Spodziewało Się, Że Zdobędzie On Błyskawicznie Wielką Popularność.

Należy po prostu wypolerować każdy paznokieć blokiem, a następnie przetrzeć odtłuszczaczem. Pamiętaj, by nakładać go cienkimi. Następnie nałóż kolorowy lakier hybrydowy.

Pamiętaj, Że W Lampie Led Potrwa To Ok.

Do nałożenia lakieru hybrydowego potrzebne ci będą: Utwardzi on lakier i utrwali gotową hybrydę. Lubisz nowinki kosmetyczne i masz pewne doświadczenie w malowaniu paznokci klasycznym lakierem?

Następnie Należy Nałożyć Bazę I Włożyć Dłoń Do Lampy Na 10.

Nie ma się temu co dziwić, bo prezentują się niezwykle dobrze na paznokciach, a przy tym są niezwykle trwałe. Manicure z głowy na kilka tygodni! Następnie matowimy płytkę paznokcia i delikatnie przemywamy ją odtłuszczaczem.

Ten Krok Zwiększa Trwałość Manicure.

Sam produkt jest mocno napigmentowany, dzięki czemu można uzyskać olśniewający efekt na płytce. Cały proces jest bardzo prosty. Jednak bardzo szybko odkryto jego zalety.

Lakier Hybrydowy Nakłada Się Łatwo I Szybko.

Czas naświetlania zależy od rodzaju urządzenia i jest opisany w instrukcji. Manicure hybrydowy należy utrwalić, wykorzystując do tego specjalny lakier top, który również trzeba utwardzić w lampie. Salony kosmetyczne reklamują go jako najlepszą metodę zabarwiania płytki paznokcia, a klientki entuzjastycznie to potwierdzają.

Dodaj komentarz