Anwen Zielona Herbata

Anwen Zielona Herbata. Roślinne proteiny z warzyw i pszenicy wnikają do wnętrza włosa, nawilżają i regenerują go od wewnątrz. Emolienty, proteiny, kondycjonery, ekstrakt roślinny.

Anwen, Odżywka do włosów o średniej porowatości `Proteinowa zielona from wizaz.pl

Wegańska odżywka anwen w swoim składzie zawiera odpowiednią kompozycję protein pochodzenia roślinnego. Że staną się one bardziej gładkie, lejące i błyszczące. Anwen protein zielona herbata conditioner for medium porosity hair 100ml.

To Znak, Że Brakuje Im Protein!

Kosmetyk świetnie sprawdzi się w przypadku włosów łamliwych, smętnych i bez życia. Twoje włosy są łamliwe, „smętne” i bez życia? Anwen odżywka do włosów proteinowa zielona herbata do włosów średnioporowatych.

Twoje Włosy Są Łamliwe, „Smętne” I Bez Życia?

Emolienty, proteiny, kondycjonery, ekstrakt roślinny. No customer reviews for the moment. Anwen zielona herbata protein conditioner for medium porosity hair 15ml.

Taki Stan Rzeczy Oznacza, Że Pasmom Brakuje Protein.

92 % składników pochodzenia naturalnego. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Odżywka do włosów o średniej porowatości pojemność:

Hydrolizowane Proteiny Z Zielonego Groszku O.

Włosy niskoporowate charakteryzują się zdrowym wyglądem i gładkością oraz są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Anwen, emolientowa odżywka do włosów o wysokiej porowatości róża, 100 ml 17,99 zł. Proteiny roślinne (z warzyw, z pszenicy) wnikają do wnętrza.

Że Staną Się One Bardziej Gładkie, Lejące I Błyszczące.

To znak, że brakuje im protein! Dzięki obecności 3 różnych protein odbudowuje ubytki w strukturze włosów. Zestaw odżywek anwen przeznaczony jest do pielęgnacji włosów o niskiej porowatości.

Dodaj komentarz